Tunceli adblue iptali, nox arızası, chip tuning, EGR iptali, beyin tamiri

Tunceli adblue iptali, nox arızası, chip tuning, EGR iptali, beyin tamiri

Tunceli Chip Tuning

     Araçlarda yer alan motor yazılımını (ECU Software) güncelleyip, aracınızı daha güçlü ve verimli kullanmanız için hizmet veren Tunceli Chip Tuning ile chip tuning işlemlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

 

     Motorda bu yöntemin kullanılması ile otomobillerin yakıt tüketimi en aza indirgenmekte ve otomobillerin performansı önemli ölçüde artırılmaktadır.

Chip Tuning

     Chip Tuning işleminin kullanım amacı ilk olarak motor performansını arttırmaktır. Chip tuning ile motorda daha fazla güç ortaya çıkmakta, daha temiz emisyonlar oluşmakta ve daha iyi yakıt verimliliği sağlanmaktadır.

     Araçlarda üstün performans elde etmek için bir otomobilin ya da başka herhangi bir aracın elektronik kontrol ünitesinde yer alan yazılım modifiye edilerek araca geri yazdırılır.

Güç Arttırma

     Chip Tuning sayesinde motorda güç artırma gerçekleşmektedir. Bu işlemi yapmak için Andanlar Motorlu Araçlar olarak hizmet vermekteyiz. Chip Tuning ile motorun gücü ve torku ayarlanmaktadır. Bu sayede daha güçlü bir araç elde edebilmeniz mümkündür.

DPF İptali 

     Chip Tuning uygulamaları içerisinde yerini alan DPF iptali, özellikle kalitesiz mazot yüzünden ve standartlara uymayan motor yağı kullanılması sonucunda zaman ile tıkanmaktadır.

     Tıkanıklığın büyük ölçüde giderilemediği zamanlarda çözüm için dpf iptali yapılmaktadır.

Adblue İptali

     Adblue iptali özelliği, Chip Tuning içerisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Adblue iptalinde yapılan ana işlem, adblue sisteminin by pass edilerek araç bu sistem hiç yokmuş gibi çalışmaya devam etmektedir. Adblue işlemi sırasında araçlar hiçbir zarara uğramayacaktır.

Yakıt Tasarrufu

     Chip Tuning kullanımı sonucunda ortaya çıkan yakıt tasarrufu araçların verimini büyük ölçüde artırmaktadır. Bu sayede yakıt tüketiminiz düşmekte ve aynı depo ile daha uzun mesafeler gidebilmenize olanak sağlanır.

Egr İptali

     Yalnızca dpf değil aynı zamanda egr de zaman içerisinde tıkanıklık göstererek motoru zor durumda bırakabilmektedir. Chip Tuning yazılımı sayesinde tıkanıklık yaşayan bölüme egr iptali uygulanmaktadır. Oto Andanlar olarak, bu işlem sayesinde egr bölümünde meydana gelen tıkanıklığın bypass edilmesi ve motorun eski performansını geri kazanması amaçlanmaktadır.

Tunceli ilinde hizmet verdiğimiz ilçeler aşağıda yazmaktadır

  • Tunceli (il merkezi)
  • Çemişgezek
  • Hozat
  • Mazgirt
  • Nazımiye
  • Ovacık
  • Pertek
  • Pülümür