Elazığ adblue iptali, nox arızası, chip tuning, EGR iptali, beyin tamiri

Elazığ adblue iptali, nox arızası, chip tuning, EGR iptali, beyin tamiri

EGR İptali

Andanlar Motorlu araçlar olarak, yazılım yapılan araçlarınızın, daha doğru bir şekilde çalışmasını sağlamak, performansına olumlu katkılar yapmak istiyorsanız EGR iptali işlemi yaptırabilirsiniz.

 

EGR iptali ve doğru programlanmış yazılım sayesinde aracınızın egzoz gazını atması rahatlayacak böylece motorunuz daha rahat çalışmaya başlayacaktır.

 

Araçlarınıza beygir gücü kazandırmak, saklı performansını ortaya çıkartmak için firmamızdan chip tuning, DPF – EGR iptali, adblue iptali çözümleri gibi konularda destek alabilirsiniz.

 

Yazılım ve teknik konularda deneyimli, profesyonel ekibimiz sayesinde araçlarınızın sağlıklı bir şekilde güç kazanmasını sağlıyoruz.

 

Chip Tuning, Adblue İptali, DPF iptali

Elazığ’da bulunan Aracınızın saklı performansını ortaya çıkartmak, yokuşları büyük vitesle çıkarak yakıttan kâr sağlamak için aracınıza chip tuning işlemi uygulatabilirsiniz. İşlem sonrası aracınızın sürüş karakteri tamamen değişerek, bambaşka bir araç kullanıyormuşsunuz hissi yaratacak.

 

Uzun ve dik yokuşlarda aracınızın sizi mağdur etmesini istemiyorsanız yazılım çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Güç Arttırma

Andanlar Motorlu Araçlar olarak bu işlemi sizin için yapmaktayız. Aracınızda yaptığımız beyin programlama işlemleri sayesinde, fark edilir güç arttırma garantisi vermekteyiz. Özellikle turbo beslemeli motorlara sahip araçlarda, büyük güçler kazanmanıza yardımcı olan araç yazılım işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından aracınıza en uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

DPF İptali

Partikül filtresi, dizel araç kullanıcılarının en büyük sorunlarının başında gelmektedir. Onarım ve yenileme maliyetleri oldukça yüksek olan bu parça, tıkandığında aracınızın motoruna ciddi zararlar verme riski taşımaktadır. Aracınızın performansından ve motor sağlığından ödün vermemek için DPF iptali işlemi yaptırabilirsiniz.

 

Adblue İptali

Euro 6 emisyon normı sebebiyle hayatımıza dahil olan, adblue sistemi, araçların en sık arıza veren sistemlerindendir. Özellikle ticari araçlarda yoğun kullanılan ve onarımı oldukça maliyetli olan sistem, adblue iptali işlemi yapılarak devreden çıkartılmaktadır. SCR olarak da bilinen sistem, iptal edildiğinde aracınıza zarar vermemektedir.

 

Yakıt Tasarrufu

Araçlarınız, özel olarak programlanmış yazılımlar sayesinde; yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlayarak aracınızın kullanım giderlerinizi düşürmeniz için yardımcı olmaktadır.

 

Elazığ ilinde hizmet verdiğimiz ilçeler aşağıda listelenmiştir:

 • Elâzığ (il merkezi)
 • Ağın
 • Alacakaya
 • Arıcak
 • Baskil
 • Karakoçan
 • Keban
 • Kovancılar
 • Maden
 • Palu
 • Sivrice