Muş adblue iptali, nox arızası, chip tuning, EGR iptali, beyin tamiri

Muş adblue iptali, nox arızası, chip tuning, EGR iptali, beyin tamiri

MUŞ Adblue İptali

Elektronik kontrol ünitesi olan ECU üzerinden adblue iptal işlemi; aracın elektronik motor kontrol ünitesine ait yazılımın, bilgisayar ortamına aktarılarak, yazılım içerisindeki adblue ile yazılan tüm bilgilerin pasif durumuna getirilerek tekrar araca yüklenmesi işlemidir.

Oto Andanlar olarak, yazılımı modifiye ederek Adblue içeren tüm parametrelerin kapatılmasını sağlıyoruz. İptal öncesi yazılım arasında çeşitli farklar oluşmaktadır. Adblue iptal işlemi sonrası araç beyni yazılım gereği adblue bilgisini yok sayar.

Fakat adblue sistemi olmadığı için bu DPF filtrelerin temizliği gerçekleşemez, araç yenileme işlemi yapamaz. Bu sebepten dolayı araçlarda filtre sökülüp yerine boş filtre takılır, bazı araç ve ECU tiplerinde soketlerinde çekilmesi gerekebilir. Rejenerasyonun gerçekleşmeme nedeni, tüm SCR sisteminin yazılım yoluyla kapatılmasıdır.

Bingöl Adblue iptali hizmeti için Andanlar olarak, Euro 4, 5 ve 6 standart yapısına uygun kamyon, tır, iş makinesi, otomobil gibi araçlarda kullanılan sistemde yapılan işlem sonucu araç zarar görmez.

Adblue İptali Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

NOx sensör arızalarında, SCR ve DPF sistemlerinde yaşanılan arıza sonucu, araç tork düzeyinde düşüş olur ve hız sınırlandırmasına girebilir. Bu durumda yüksek onarım maliyeti içeren bu sistemin onarım sonrasında bile eski verimiyle çalışmaması ve orijinal fabrika ürünleriyle birebir değişmesi gerektiğinden bu sistem çoğu kullanıcı tarafından bayilerimizde iptal edilir. Onarım yoluna gidilmek istenirse bunun için bir bilgisayarlı arıza tespit cihazı kullanılması gerekir.

 

Muş ilindeki hizmet verdiğimiz ilçeler aşağıdadır:

 

  • Merkez
  • Bulanık
  • Hasköy
  • Korkut
  • Malazgirt
  • Varto